Ylli i reality show pozon nudo, tregon trupin me tatuazhe

Ylli i reality show ‘ Love Island’ ka pozuar tërësisht nudo duke eksopozuar trupin me tatuazhe.

Darylle Sargeant, e cila mori vëmendjen e Don Zhuanit, Adam në vilën e famshme, u sigurua që të mbulojë pasuritë e saj.

Bomba e tatuazhuar tregoi se u pëlqye aq shumë nga Adam Collard.

24-vjeçarja dukej shumë seksi dhe mbante veshur vetëm një palë këpucë me taka.