Header

Vogue, shitje rekord falë Meghan

Redaktori i Vogue, Edward Enninful njoftoi të enjten se botimi i revistës së Meghan Markle, ishte shitja më e shpejtë në historinë e botimit britanik.

Ai e ndau lajmin lajmin e bukur për Meghan, përmes një postimi në Instagram.

Në vitin 2019, Meghan redaktoi numrin e shtatorit të British Vogue, dhe edicioni special u titullua ‘Forcat për Ndryshim’.

Ajo përmbante një koleksion të njerëzve që donin të bënin ndryshime duke thyer barrierat. Madje, në të përfshihej dhe një bisedë mes Meghan dhe ish-Zonjës së Parë të Shteteve të Bashkuara, Michelle Obama.
https://www.instagram.com/tv/B8hPSeaFXz4/?utm_source=ig_embed

You may also like ...