Vjen super bashkëpunimi David Guetta, Bebe Rexhen dhe J Balvin

DJ dhe producenti i njohur, David Guetta ka sjellë këngën e re “Say my name”, një bashkëpunim me këngëtaren shqiptare, Bebe Rexha dhe artistin e njohur J Balvin.

Kënga është pjesë e albumit “7” të Guetta-s dhe ende nuk është publikuar në “Youtube”. Albumin mund ta dëgjoni në kanalet tjera muzikore si Spotify, Deezer, Google Play Store, etj..

Në këngën “Say My Name” ishte planifikuar që të këndonte këngëtarja e famshme Demi Lovato, por për shkak të problemeve personale është tërhequr nga kënga.