Vildane Zeneli lë pa fjalë me të pasmet bombastike

Modelja shqiptare Vildane Zeneli, e cila ka fituar famë prej formave të saj të bëshme, së fundmi lë pa fjalë me një fotografi të postuar në Instagram.Ajo shihet e mbështetur pas një tubi, e veshur vetëm me mbathje dhe një bluzë transparente, nëpërmjet së cilës të pasmet e saj duken bombastike.Në foto, beli i saj duket mjaft i hollë, gjinjtë e bëshëm dhe të pasmet e mëdha, duke krijuar idenë e një kukulle.Nuk dihet nëse bukuroshja shqiptare e cila jeton prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, i ka bërë ndonjë përpunim fotos, ose në të vërtetë duket e tillë, por format e saj janë befasuese.