Header

Videot zbulojnë pa dashje deklaratat e Efit për Kiarën: Sa fallco!

Një natë pas finales së “Big Brother VIP” Luizi mbajti një koncert dhe një vëmendje të madhe mori edhe Kiara e cila u ngjit në skenë së bashku më këngëtarin.

Mirëpo, një gjë e tillë duket se nuk i ka pëlqyer Efi Dhedhes. Në një video, ajo dëgjohet duke thënë se “është falso”.

Kjo tregon se marrëdhënia mes dyshes së vajzave nuk është shumë e mirë.

 

You may also like ...