Header

VIDEO/ Incidenti në skenë, fansi i kap dorën dhe e tërheq Elvanën

Të shumta janë rastet e papritura me të cilat këngëtarët përballen në skenë.

Së fundmi, Elvana Gjatës i ka ndodhur një incident në një nga koncertet e fundit të saj.

Një prej fansave teksa këngëtarja i ka dhënë dorën, e ka tërhequr dhe është munduar ta rrëzoj nga skena, gjë të cilën nuk e ka realizuar dot.

Është dashur ndërhyrja e truprojave që e tërhoqën këngëtaren, e cila si çdo herë është përpjekur që këtë incident ta kalojë me buzëqeshje.

You may also like ...