Header

Vanessa Hudgens bëhet nënë për herë të parë

Vanessa Hudgens është bërë nënë për herë të parë me bashkëshortin e saj, lojtarin e MLB, Cole Tucker.

Ylli i High School Musical, 35 vjeç, nuk e ka zbuluar ende datën e lindjes, seksin apo emrin e të porsalindurit, por familja, tashmë me tre anëtarë, u pa duke u larguar nga një spital në Santa Monica më 3 korrik, që ishte edhe ditëlindja e 28-të e Tucker.

Ajo ndau një postim vlerësimi për burrin e saj me këtë rast.

“Gëzuar ditëlindjen në copëzës sime të parajsës”, e ka mbishkruar ajo postimin, ku shfaqen fotot e çiftit dhe qenit të tyre. “Ti e bën botën një vend më të ndritshëm vetëm duke qenë ti.”

Hudgens u shfaq për herë të parë me barkun e rrumbullakosur në Oscar 2024, në mars, me një fustan të zi të gjatë.

Hudgens dhe Tucker u kurorëzuan me një dasmë në xhungël në Tulum, Meksikë.

Vanessa Hudgens gives birth! High School Musical star, 35, is seen with  newborn for FIRST time as she leaves hospital with husband Cole Tucker in  LA | Daily Mail Online

Vanessa Hudgens gives birth! High School Musical star, 35, is seen with  newborn for FIRST time as she leaves hospital with husband Cole Tucker in  LA | Daily Mail Online

Vanessa Hudgens gives birth! High School Musical star, 35, is seen with  newborn for FIRST time as she leaves hospital with husband Cole Tucker in  LA | Daily Mail Online

Vanessa Hudgens gives birth! High School Musical star, 35, is seen with  newborn for FIRST time as she leaves hospital with husband Cole Tucker in LA

 

You may also like ...