Vajza e Ornela Mutit ndez rrjetin, bën akrobaci e zhveshur

Vajza e Ornela Mutit ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale.
Naike Rivelli kohët e fundit ka publikuar foto ndërsa bën akrobaci e zhveshur.
Këngëtarja dhe aktorja ka nxjerrë në pah të pasmet e saj duke provokuar fansat në Instagram.
Joga është pasioni i 44-vjeçares dhe ajo e shijon në maksimum duke e praktikuar me tanga dhe taka të larta.