Vajza e Lenny Kravitz pozoi nudo si e ëma e saj para 30 vitesh

Aktorja Lisa Bonet pozoi nudo në kopertinën e ‘Rolling Stones’ në vitin 1988.
Po ne kete menyre Zoe Kravitz e cila është e bija e aktores dhe këngëtarit legjendar Lenny Kravitz në kujtim të nënës së saj ka rikrijuar të njëjtën foto si ajo para 30 vitesh.‘E ka dashur gjithnjë atë kopertinë, – ka thënë Zoe.
‘ Kur mendoj për Rolllin Stones, ky është imazhi i vetëm që më vjen në mendje. Është një foto vërtet befasuese për të. Është e bukur”.
Befasuese është edhe ngjashmëria mes te dyjave, shumë të bukura dhe sensuale në të njëjtën mënyrë.