Header

U prit shumë nga publiku – intervista e Afronës me Bleron thyen rekord për dy ditë

Afrona Dika dhe Blero Muharremi janë takuar pas dy vitesh me njëri-tjetrin, ku edhe kanë folur për herë të parë për arsyet e ndarjes.

Ata kanë diskutuar si dy të rritur për periudhën kur ishin bashkë e deri te ndarja.

Artisti i njohur i ka kërkuar falje publikisht blogeres për të gjitha akuzat që ia kishte bërë pas ndarjes.

Videoja sqaruese e tyre u prit nga të gjithë dhe mori reagime të shumta në rrjet, kryesisht pozitive për shkak të mesazhit që përcollën. Kjo po ashtu mblodhi mijëra klikime për një kohë të shkurtër, për vetëm dy ditë. Kjo video është shikuar për më shumë se 300 mijë herë në platformën YouTube.

Afrona nga ana tjetër tha se nuk do të ketë një ribashkim me Bleron, duke hedhur poshtë të gjitha aludimet.

You may also like ...