“Trondit” këngëtarja e njohur: Humbet shikimin nga mungesa e seksit

Këngëtarja e njohur, e cila së fundmi është fejuar me reperin Offset na ka habitur të gjithëve me postimin e saj të fundit në “Twitter”. Cardi B është në kulmin e karrierës së saj dhe emri i saj është i pranishëm kudo.

“Po bëhen 13 ditë pa bërë seks. Po humbas shikimin në syrin e majtë.”: ka shkruar Cardi në “Twitter”.

Ylli i “Boday Yellow”, e nisi lidhjen e saj me Offset në fillim të këtij viti dhe vetëm pas një propozimi në publik me një unazë diamanti,  ata zyrtarizuan gjithçka.