Tiranë, makina përplas të moshuarin

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur para pak minutash në rrugën Yzberisht-Kombinat, ku një automjet ka përpalasur një të moshuar identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur. Siç duket edhe nga pajmet e siguruara nga City Radio, i moshuari është i shtrirë në vendngjarje dhe nuk dihet ende gjendia e tij shëndetësore. Në ndihmë i kanë ardhur kalimtarët e rastit, deri në mbërritjen e ambulancës. Ndërkohë policia është në vendngjarje për hetime të mëtejshme.