Tifozja seksi provokon yllin e kombëtares angleze

Thonë se dashuria është e vërbër dhe këtë frazë e personifikon mjaft mirë dhe ngjarja e fundit mes aktores kroate dhe futbollistit anglez, Ruben Loftus-Cheek.
Nives Celsius është një këngëtare, shkrimtare dhe aktore e famshme kroate. Bukuroshja seksi është tifoze e zjarrtë e kombëtares së vendit të saj, Kroacinë, por në ndeshjen vendimtare në Kupën e Botës, ajo ka provokuar lojtarin anglez, Ruben Loftus-Cheek teksa ka deklaruar:
“Unë e shikoj Anglinë, për shkak të Ruben. E kam parë atë para kampionatit Botëror dhe kjo ishte dashuri në shikim të parë. Kështu vendosa se Anglia do të ishte e preferuara ime. Ai me të vërtetë është bukurosh. Por ai është shumë i ri”,-ka thënë ndër të tjera bukuroshja Nives.