Tenton t’i puthë të pasmet Kim Kardashian por… (video)

Kim Kardashian është vënë edhe njëherë në shënjestër të “ngacmuesit” serial Vitalii Sediuk, dy vite pasi ai shkaktoi kaos kur e zuri pritë në Javën e Modës në Paris.

35 vjeçarja po ecte në rrugë pasi u largua nga zyrat e Balmain në kryeqytetin francez këtë të martë kur Vitalii i shpëtoi rojeve të sigurimit dhe tentoi të puthte të pasmet e saj.

Por fatmirësisht ai u ndalua para se të arrinte qëllimin e tij dhe u hodh në tokë nga bodyguardët. Shihni videon:

38E2DAB100000578-3811953-Lying_in_wait_He_seemed_to_be_waiting_for_Kim_choosing_his_momen-a-99_147508822432738E2F0A700000578-3811953-image-m-235_147508718294038E2EF8500000578-3811953-Hands_off_Sediuk_is_almost_at_the_point_of_touching_the_reality_-a-146_147510126349038E2C7FB00000578-3811953-Too_close_for_comfort_Kim_seemed_oblivious_to_the_danger_at_hand-a-200_147508670833938E2C7F100000578-3811953-Too_close_for_comfort_Kim_seemed_oblivious_to_the_danger_at_hand-a-199_147508670620938E2C86500000578-3811953-Too_close_for_comfort_Kim_seemed_oblivious_to_the_danger_at_hand-a-198_147508670070338E2C70900000578-3811953-Kiss_my_a_The_35_year_old_was_heading_to_the_Balmain_show_on_Tue-a-197_147508669399138E2C72100000578-3811953-Watch_out_Kim_Kardashian_narrowly_missed_out_on_being_tackled_by-a-78_147508329983038E2C6F900000578-3811953-Watch_out_Kim_Kardashian_narrowly_missed_out_on_being_tackled_by-a-196_1475086690519

https://www.youtube.com/watch?v=CN9nVjTD4AM