Të pasmet seksi të Emily Ratajkowski

Ajo konsiderohet si një nga femrat më seksi në botë dhe për këtë gjë fotot flasin vetë.

Bëhet fjalë për bukuroshen Emily Ratajkowski e cila nuk resht së postuari foto në rrjetet sociale.

Modelja e njohur nuk lë rast pa treguar format e saj seksi, me fotot provokuese që poston.