Header

Taylor Swift i bëri ‘diss’, Kim Kardashian-it i “zhduken” ndjekësit

Kim Kardashian ka humbur më shumë se 100,000 ndjekës në Instagram, pasi Taylor Swift hodhi dy këngë “diss” rreth saj, javën e kaluar.

Dy këngët, “thanK you aIMee” dhe “Cassandra”, ishin pjesë e versionit surprizë të albumit të ri të Taylor, “The Troubled Poets Department”, duke shënuar anën e fundit në grindjen e gjatë shpërthyese të yllit të popit me Kim dhe ish-bashkëshortin e saj Kanye.

Njëra nga këngët, quhet “thanK you aIMee” – me shkronjat K, I dhe M të shkruara me shkronja të mëdha, shkruan DailyMail.

Pasi seksioni i komenteve të Kim-it në Instagram u mbush nga fansat e Taylor-it, 363 milionë ndjekësit e saj morën një goditje të konsiderueshme, duke rënë me 120,000.

“Kur përfytyroj qytetin tim të lindjes, ka një statujë prej bronzi të nxirë me spërkatje të tua” këndon Taylor në fillim të këngës “dhe një pllakë poshtë saj që kërcënon të më shtyjë nga shkallët e shkollës sonë.”

Më pas ‘Swifties’ (fansat e Taylor Swift) vërshuan në faqen e Kim-it në Instagram për të mbushur komentet e saj me frazën: “thanK you aIMee”, duke sinjalizuar besnikërinë e tyre ndaj Taylor.

You may also like ...