Header

Taylor Swift frymëzohet nga stili i Kate Middleton!

Taylor Swift duket se është frymëzuar nga Kate Middleton, mbretëresha e ardhshme e Anglisë, Princesha aktuale e Uellsit dhe ish-holandezja e Kembrixhit.

Swift zgjodhi një fustan Schiaparelli, krejt të bardhë, për Grammy më herët në shkurt, gjatë së cilës ajo pati një natë shumë të suksesshme, por ajo nuk ishte e para që e veshi atë pasi ishte zgjedhja e Middleton për BAFTA në fillim të 2023.

Veshja e këngëtares së Eras Tour shoqërohej me doreza të zeza të gjata në duar, buzëkuqin e saj ikonik të kuq dhe një sërë gjerdanësh që varionin nga gurët e çmuar te perlat. Middleton zgjodhi një veshje jashtëzakonisht të ngjashme, me ndryshimin që fustani mbulonte shpatullën e saj të majtë, duke treguar në këtë mënyrë se ato kanë shije të ngjashme pavarësisht se kanë jetë krejtësisht të ndryshme.

Ndërsa Swift duket se ka veshur një nga veshjet e Middleton, nuk dihet nëse gruaja e trashëgimtarit të fronit britanik është një fanse e këngëtares.

Is Taylor Swift taking style cues from the Princess of Wales? | Tatler

 

Taylor Swift copies Kate Middleton's most divisive thigh-split look - with  secret tribute | HELLO!

Taylor Swift e Kate Middleton sono più vicine di quanto si pensi | Vanity  Fair Italia

You may also like ...