Tallen në llogari të Gwyneth Paltrowt, kjo e fundit tregon anën perverse të saj

Fotografitë e Gwyneth Paltrow, të bëra në një vend ekzotik, janë bërë hit viral në internet.
Fotografia e yllit të filmave hollivudian, ku pi alkool në pishinë, u shpërnda nga miku i saj, gazetari amerikan Derek Blasberg, dhe pastaj u bë objekt i talljes duke shkuar nga një dorë në tjetrën.
Më poshtë kësaj foto, ata shtuan një tekst që përshkruan këtë moment nga pushimet e aktores 45-vjeçare.

Mesazhi qesharak që u përhap me shpejtësinë e dritës dhe erdhi deri tek Gwynneth.
Bukuroshja nuk kishte asgjë kundër kësaj shakaje, dhe sipas komentit që bëri, duket qartë se e ka bërë të qesh.

“A nuk është kjo një e vërtetë e mallkuar,” shkroi aktorja nën këtë foto, duket zbuluar anën perverse të saj.

Përndryshe, kjo nuk është hera e parë që aktorja po shkakton debate të tilla në mediat botërore pasi ajo gjithashtu ka shkruar udhëzime për seksin anal disa herë përmes revistës së saj online “Goop”.