Supermodelja nuk i lë asnjë hapësirë imagjinatës

Bukuroshja Emily Ratajkowski nuk ka pasur frikë kurrë të pozojë nudo dhe të tregojë format e saj trupore perfekte.

Por këtë herë fotoja është publikuar nga shoqja e supermodeles, Lara Pia Arrobio, në Instagram.

25-vjeçarja mahnitëse e kthyer me shpinë ka pozuar krejtësisht e zveshur.

Duke mbërthyer krahët rreth gjoksit të saj për të ruajtur “modestinë” ajo nuk i lë asnjë hapësirë imagjinatës.