Super seksi! Nicki Minaj shfaqet si sirenë deti në klipin e fundit me Ariana Granden

Këngëtarja e njohur, Nicki Minaj ka publikuar projektin e ri muzikor “Bed” në bashkëpunim me Ariana Granden.
Ajo kishte zgjedhur disa veshje seksi, një ndër të cilat ishte ajo e sirenës së detit. Një këngë ritmike që flet për dashurinë ndaj një mashkulli.
Ky nuk është bashkëpunimi i parë me Ariana Granden dhe duket se kanë zgjedhur të rikthehen për shkak të suksesit dhe miqësisë.
Pritet që ky të jetë suksesi i rradhës për reperen dhe Arianën.
https://www.youtube.com/watch?v=zxtl5ExJmag