Striptiza “pikante” e Irina Shayk

Ajo nuk është vajzë e turpshme dhe nuk ka asnjë problem të tregojë trupin e saj.Irina Shayk ka qenë protagonistja e një videoje të re për revistën “Vogue”, ku bën një zhveshje “pikante”. Modelja 29-vjecare shfaqet fillimisht e veshur me një fustan të kuq e më pas gradualisht përfundon me të brendshme e më pas topless. Vetë Irina e ka postuar videon në një nga profilet e saj në rrjetet sociale.