Stresi ka një lajm të hidhur për fansat

Reperi i dashur për publikun, Stresi, ka vendosur t’i japë “block” për pak kohë muzikës për tu kthyer sërish vitin tjetër.

Lajmin këngëtari e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram, ku shkruan se këtë vendim e ka menduar prej kohësh për të bërë diçka larg botës mediatike e rrjeteve sociale.

Stresi ka falenderuar të gjithë ata që i kanë qëndruar pranë gjatë kësaj ëndrre të bukur.

Ja deklarata e tij:

Dhe vjen nje nga ato momete Merr ate vendim te menduar prej kohesh ,deshire per te bere dicka tjeter krejt ndryshe muzikes , larg botes Mediatike e rrjeteve sociale ! Kemi kaluar se bashku 8 vite te mrekullueshme , ishte nje pasion , enderr e imja qe doja te realizoja dhe perjetova intensivisht fale jush . Nuk kam Asnje Lloj pendimi,perkundrazi gjera te reja e aventura te tjera na presin ?! Per Asnje Moment s do resht se falenderuari ju qe me mbeshtetet me ndoqet e ndate emocione ,dashuri, me qendruat prane e me motivuat ne ditet me te mira e ato me pak te mira , me qendruat besnik ajo qe per mua eshte primarja ne jete ! Dua Te falenderoj me Zemer Lokun Flori Mumajesin , flm qe ishe pjese e kesaj enderre te bukur e s ‘reshte besuari ne mua e mi le gjithnje dyert hapuar! Faleminderit te gjithe stafit threedots atyre kolegeve qe bashkpunuam bashke atyre qe ndame fitore, atyre qe hengra e piva e ndame edhe centet e fundit se bashku ! falenderoj familjen time qe me suportoj ne c do vendim timin ! Enderra vazhdon neper oqeane Aty ku jam nisur ne kete moment…. Love & Peace krejteve ! Bad boy for life Stresi-Stresinjo
#Kthehem#Prap#Vitin#Tjeter Me Rrespektin Me Te Madh Ju Uroj Zoti Qofte Me Ju Ne Cdo Moment Te Jetes

2456367