Steven Gerrard bëhet baba për herë të katërt

Legjenda e Liverpoolit, Steven Gerrard dhe bashkëshortja e tij, kanë mirëpritur fëmijën e tyre të katërt, një djalë , pas tre vajzave. Këtë e bëri të ditur vetë 36 vjeçari përmes një postimi në rrjetet sociale, ndërsa zbuloi emrin me të cilin kanë bekuar vogëlushin. emrin Lio George

Ai ka thënë se tashmë familja e tij është kompletuar me djalin Lio George , i cili erdhi ne jetë pas tre vajzave.