Header

“S’po del asnjë këngë e hajrit”, Ronela Hajati i bën ‘diss’ estradës?

Këngëtarja Ronela Hajati shquhet për transparencën që e shfaq në raport me ndjekësit e saj në mediat sociale.

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, Ronela ka kërkuar nga ndjekësit që mos t’i bëjnë presion mbi prurjet e reja.

Dhe për këtë ajo thotë të ketë një arsye.

Ronelës po i duket se asnjë këngë “e hajrit” nuk po publikohet këtë vit, prandaj ajo thotë se i duhet frymë e re.

Mos ishte ky një ‘diss’ ndaj estradës? S’e vulosim dot.

Image

You may also like ...