Header

Spikerja e lajmeve shpërthen në të qeshura gjatë transmetimit direkt

Spikerja e lajmeve gjermane, Susanna Daubner, ka pasur një moment të sikletshëm gjatë transmetimit direkt në kanalin ARD.

Pasi kolegët i dhanë fjalën, gazetarja me 24 vite eksperiencë shpërtheu në të qeshura, të cilat nuk po i menaxhonte dot.

Më pas ajo tregoi se ka marrë shumë komente pozitive dhe pjesa më e madhe e njerëzve kanë thënë se momenti ishte shumë gazmor.

Daubner shpjegoi se shkak për të qeshurat ishte një kolege e cila foli me gëzim, pas një diskutimi për rregullat e sportit regbi.

You may also like ...