Sot hidhet shorti per Topin e Artë. Bale: Dua të fitoj trofe me Realin

Sot në orën 18:30 në Zyrih do të zhvillohet ceremonia e Topit të Artë për futbollistin më të  mirë të vitit 2015, ku në garë janë Lionel Messi, Neymar dhe Cristiano Ronaldo. Ne nje interviste futbollisti Gareth Bale i cili ishte njeriu i ndeshjes së Realit të Madridit në fitoren 5-0 që ndaj Deportivo la Corunes u shores se deshiron te fitoj trofe me Realin.