Header

Sophie Turner nis një lidhje të re pas ndarjes nga Joe Jonas

Ndoshta një lidhje e re po vjen për Sophie Turner.

Ylli i ‘Game of Thrones’ u fotografua më 28 tetor duke u puthur me aristokratin britanik Peregrine Pearson gjatë një shëtitje në Paris. Në një foto të publikuar nga ‘The Sun’, Peregrine shihet me Sophie, e cila në krahët e 29-vjeçarit.

See photos of Sophie Turner kissing aristocrat Peregrine Pearson amid Joe  Jonas divorce, custody battle

Dhe, vetëm disa orë më vonë, ata u panë në Stade de France, ku ajo ndihmoi në zbulimin e trofeut të Kupës së Botës në Rugby.

Kapitulli i ri romantik në jetën e 27-vjeçares vjen dy muaj pasi bashkëshorti i saj Joe Jonas bëri kërkesë për divorc. Menjëherë pas lëvizjes ligjore, çifti – të cilët kanë fëmijë Willa, 3 vjeç dhe D.J., 15 muajsh – folën për ndarjen e tyre.

“Pas katër viteve të mrekullueshme martesë, ne kemi vendosur reciprokisht t’i japim fund martesës sonë miqësisht”, shkruan dyshja në një postim në Instagram më 6 shtator. “Ka shumë narrativa spekulative se pse, por, me të vërtetë ky është një vendim i bashkuar dhe ne sinqerisht shpresojmë që të gjithë mund të respektojnë dëshirat tona për privatësi për ne dhe fëmijët tanë.”

You may also like ...