Header

Sonte finalja e madhe e “Ferma VIP”, kush e fiton: Çiljeta, Ditea, Flori, Dijonisi, Baby G apo Renisi?

Sot në mbrëmje do të zhvillohet finalja e madhe e edicionit të parë të “Ferma VIP”.

Në garë për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh, janë 6 konkurrentë: Çiljeta, Ditea dhe Dijonisi, Renisi, Flori dhe Baby G, secili është pretendent për të fituar çmimin e madh.

Ndërkohë, teksa na ndajnë pak orë nga nisja e finales, në rrjete po zhvillohen sondazhe për të zbuluar se cili mund të jetë fituesi.

Megjithatë gjithçka mbetet për t’u zbuluarr sonte gjatë spektaklit pas fituesi do të përballet me sfida të ndryshme të cilat duhet t’i fitojë, këto të bashkuara me votat e publikut.

 

You may also like ...