Skandal! Një tjetër video seksi nga familja Kardashian

Kardashianët sot janë ndër familjet më të famshme dhe të përfolura në showbizin botëror.Këtë dhe pasurinë ata e arritën falë një video seksi të Kimit, gjë e cila mund të përsëritet por nga të tjerë personazhe.Bëhet fjalë për Blac Chyna të dashurën e Rob Kardashian dhe Tyga, të dashurin e Kylie Jenner, motrën e Kimit.Tyga dhe Blac Chyna si duket kanë së bashku një video seksi të realizuar, e cila së shpejti mund të publikohet.Mësohet se avokati i Chyna ka kërcënuar ligjërisht kushdo që përpiqet ta publikojë këtë video, e cila tanimë i është dërguar kompanive të filmave pornografik.

Përgatiti:/E.C/