Header

Shumë kohë larg muzikës, Kejsi Tola tregon arsyet e këtij vendimi

Këngëtarja Kejsi Tola është rikthyer së fudmi në muzikë pas një kohe të gjatë larg saj. Këngëtarja ka treguar mbrëmjen djeshme në emisionin “Më lër të flas” arsyen e shkëputjes për një kohë të gjatë nga muzika.

Ajo tha se albumi i ri që sapo ka xjerrë në treg i ka marrë shumë kohë për ta punuar, pasi është realizuar jashtë vendit dhe kjo gjë i ka marrë asaj shumë kohë.

You may also like ...