Shuhet qeni më i famshëm në botë

Ditën e djeshme një ngjarje ka trishtuar shumë njerëz! Boo, Pomeraniani që u bë i njohur në internet dhe numëron miliona fansa ka ngordhur ditën e djeshme.
Boo ishte plot 12 vjeç dhe është cilësuar si qeni më i lezetshëm në botë. Fotot e qenushit prej kohësh janë kohë virale duke marrë miliona pëlqime, komente dhe shpërndarje të shumta.Të zotët e Boo kanë postuar lajmin e trishtë për ndjekësit:
“Tejet të trishtuar, ju njoftojmë se Boo ngordhi në gjumë sot në mëngjes dhe i është bashkuar shokut të ngushtë, Buddy.
E dimë që Buddy e priti në anën tjetër të urës së ylbertë dhe janë gëzuar shumë kur kanë parë njëri-tjetrin!”