Shokon Kim: Kanye nuk është babai i North

Një tjetër lajm tronditës na vjen nga familja Kardashian. Një burim ka thënë për revistën Star se reperi Kanye West nuk është babai i vajzës së tyre të parë, North. Sipas tij Kim ka ruajtur të ngrirë spermën e ish të dashurit të saj dhe e ka përdorur në një kohë kur ka dashur të kishte një fëmijë. Burimi thotë se seksi Kardashian e ka mbajtur të fshehtë këtë fakt nga reperi dhe ai është shumë i nevrikosur me të. Thuhet se reperi famshëm është shumë i dashuruar madje e adhuron vogëlushen North dhe ky fakt është tejet shokues për të.