Shokon Bleona: Kam "fjetur" me Jean Claude Van Damme

Bleona Qereti e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit ka shokuar me disa prej deklaratave të saj.
Ajo ka treguar se ka kryer marrëdhënie seksuale edhe me aktorin e njohur të filmave Jean Claude Van Damme.
Deklarata e saj e shokoi Çanin dhe dhe të pranishmit në emision.Bleona tha se Van Damne është shumë sensitiv në marrëdhënie intime.Ajo ka treguar gjithashtu se Sali Berishën e do shumë.Kurse për ish bashkëshortin e saj Ganiun thotë se akoma e mendon.