Shokohen fansat, modelja e njohur trondit me format trupore

Ajo vendosi muajt e fundit që të ndryshonte stilin e jetesës, duke i dhënë fund konsumimit të pijeve alkoolike.
Supermodelja Kate Moss shijoi gjatë fundjavës pushimet në Saint-Tropez, në jug të Francës.
E shoqëruar nga i dashuri 31-vjeçar, Nikolai von Bismarck, 44-vjeçarja tregoi fizikun e saj e veshur me rroba banje, teksa pushonte në një jaht luksoz me miq dhe të afërm.
Stili i jetesës, mosha dhe mungesa e stërvitjes duket se kanë ndikuar në fizikun e Kate Moos, e cila nuk ruan më të njëjtat linja shkruan ekspress.
Ndërkohë tiparet e saj kanë mbetur pavarësisht viteve dhe këtë mund ta shohim në pamjen natyrale të supermodeles pa makijazh.