Shikoni se çfarë i bëjnë të rinjtë amerikanë këngës “Kuq e zi je ti”

Kënga “Kuq e zi je ti” është një nga më të suksesshmet kushtuar Kombëtares shqiptare të futbollit.
Kënga e interpretuar nga Elvana Gjata dhe Flor Mumajesi njohu suksesin pas ndeshjes që Shqipëria zhvilloi në Serbi.
Ajo ka arritur deri tani rreth 40 milionë klikime në Youtube.
E megjithatë kjo këngë duket se ka njohur edhe sukses ndërkombëtar.
Këtë gjë e tregojnë disa të rinj amerikanë në videon e mëposhtme.
Shihni videon për më shumë detaje.
https://vidnews.net/video/1535208168235?utm_source=noa.al&utm_medium=logo&utm_campaign=player-controller-logo