Rudina Magjistari feston ditëlindjen e parë të së bijës

Vajza e moderatores Rudina Magjistari, Mia feston njëvjetorin e lindjes. Rudina Magjistari u bë nënë për herë të parë, pas një marrëdhënieje disavjeçare me Xhavit Bajramin më 29 tetor.Për herë të parë moderatorja ka postuar një foto krah mjekes e cila e kishte ndjekur gjatë shtatzënisë dhe kur vogëlushja Mia kishte shumë pak ditë që kishte ardhur në jetë.6fa65fba50c5107630c27a216a8ff97b