Header

Ronaldo zbulon si i ka sot raportet me Efin

Ronaldo Sharka dhe Efi Dhedhes krijuan një miqësi të mirë në “Big Brother VIP” fillimisht. Ata u afruan me njëri-tjetrin dhe pas daljes u shfaqën bashkë.

Ajo ç’ka ndodhi, është se me rikthimin e tyre në shtëpinë e famshme pati një krisje. Dyshja debatoi ashpër mes tyre, dhe u duk se çdo raport u kris.

Gjithsesi, Ronaldo dhe Efi kanë gjetur gjuhën e përbashkët pas daljes dhe tani janë sërish miq. Moderatori ka realizuar një seri me pyetje-përgjigje në Instagram, ku dikush e ka pyetur për marrëdhënien me Efin.

Për tu përgjigjur ai ka publikuar një bisedë me të në WhatsApp duke zbuluar se janë shumë mirë.

You may also like ...