Ronaldinho në lidhje me yllin e “Playboy”?

Ish-ylli i kombëtares braziliane, Barcelonës dhe Milanit, Ronaldinho është përfolur së fundmi për një lidhje të mundshme me modelen e “Playboy”, Ania Gadea. Mediat rozë shkruajnë se Ronaldinho është parë teksa ka darkuar me modelen, por ende nuk ka një konfirmim nga palët.Edhe më herët gjatë verës, Ronaldinho është parë nën shoqërinë e Ania Gadea, por edhe atëherë nuk pati një reagim.