Header

Romancë e re? Butrint Imeri shfaqet krah një vajze misterioze, tregon linjat e saj

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri, është mjaft aktiv në rrjete sociale dhe publikon vazhdimisht postime. Ai këtë kohë ka qenë tejet aktiv me këngë të reja, duke u përgatitur kështu për verë, me klube e koncerte. Po ashtu, ai sapo ka festuar edhe ditëlindjen e 28-të.

Megjithatë, artisti shqiptar prej vitesh nuk është përfolur për ndonjë lidhje të re dashurie. I njëjti ka ndarë një postim në InstaStory, ku shihet të jetë duke shijuar disa ditë pushimi.

Krah tij shfaqet edhe një vajzë misterioze, për të cilën ka lënë vend të ketë edhe spekulime.

Ai u kujdes që mos t’ja zbulonte portretin, duke na shtuar akoma më shumë kuriozitetin mbi identitetin e saj.

FOTO/ Romancë e re? Butrint Imeri shfaqet krah një vajze misterioze,

You may also like ...