Robin Williams me rezidencë të re, shpenzon 32 milionë dollarë

Robin Williams ka blerë një rezidencë madhështore në Beverly Hills e cila ka kushtuar plot 32 milionë dollarë. Sipas TMZ, këngëtari 41-vjeçarar ka bërë një investim shumë të madh dhe paksa të ekzagjeruar për rezidencën e cila ka 22 tualete, 10 dhoma gjumi .Shtëpia ka gjithashtu pishinë, palestër, fushë tenisi. Rezidenca ndodhet në kodrat e Los Anxhelosit dhe ka përpara një peisazh fantastik, megjithatë nuk dihet ende se kur Robin dhe familja e tij do të shpërngulen aty.Ky mund të duket një investim i madh për një familje të vogël.