Rita do të këndojë falas në Kosovë, Dua kërkon shumën marramendëse

Dy këngëtaret shqiptare me famë ndërkombëtare Rita Ora dhe Dua Lipa do të performojnë në 17 shkurt me rastin e Pavarsisë së Kosovës.
Mësohet se këngëtarja Rita Ora do të performojë në shesh, pa kërkuar asgjë në këmbim. Por Dua Lipa nuk do që të vijë falas.
Supozohet se këngëtarja e “New rules”, kërkon 200 mijë euro që të performojë në Prishtinë më 17 shkurt.