Rita Ora vjen me një set të nxehtë

Përveç këngëve dhe videoklipeve Rita Orën jemi mësuar ta shohim edhe në kopertinat e revistave më prestigjioze të huaja, e poashtu edhe me fotosesione ku është shfaqur e zhveshur.

Edhe në setin e fundit të fotografive që ka postuar ajo në llogarinë e saj në Instagram ka ardhur me një pamje mjaft në formë dhe hot.
Screenshot_5

Screenshot_4

Screenshot_3

Screenshot_2

Screenshot_1