Rita Ora tregon format me bikini në Dubai

Rita Ora shënoi vitin e saj më të madh në muzikë duke publikuar titullin e albumit të saj më të ri Phoenix të martën.
Dhe këngëtarja shqiptare e festoi kete rast duke zgjedhur te relaksohet në Dubai.
Ylli i muzikës ka vendosur në pah format e saj trupore me bikini ngjyrë nude.
Bukuroshja ndau pozën provokuese me fansat para performancës së saj në Lindjen e Mesme.