Rita Ora tejet provokuese në plazh

Këngëtarja Rita Ora (Sahatçi), po shijon disa ditë pushimesh në Miami, ku ka përfituar nga rasti për të shijuar detin.25- vjeçarja u fotografua tejet provokuese në det, jo dhe aq për ndonjë veprim të pazakontë të saj se sa prej hireve trupore dhe prej formave që dukeshin lehtësisht nën bikinin me ngjyra.Rita dukej e relaksuar dhe e qeshur, ndërsa shijonte ujin e detit.