Rita Ora rikthehet me ish të dashurin

Këngëtarja shqiptare Rita Ora është parë në shoqërinë e ish të dashurit të saj Andrew Watt dhe është aluduar për nje rikthim të mundshëm mes tyre. Të dy u kapën teksa po futeshin në një hotel të West Hollywoodit . Javën e kaluar një burim për The Sun tha se ” Rita dhe Andrew janë në fazën e hershme të romances së tyre ”. Ndërkohë Rita dhe shumë fansa të këngëtares po shijojnë albumin më të ri ”Phoenix” deri në një lançim të ri muzikor.