Rita Ora performoi për herë të parë me Kygon

Rita Ora ka performuar për herë të parë me producentin e njohur dhe DJ, Kygo.
Bukuroshja shqiptare ka kohë që ka punuar në projektin e ri me Kygon që do të jetë pjesë e kolonës zanore të një filmi të animuar.Vet Rita shprehu kënqësinë e performimit me Kygon.
“Sa e lumtur që menjëherë pas koncertit im kam mundur të performoj në formë të befasieshme këngën “Carry On” që tashmë është në të gjitha platforma”.
“Jam ndjerë shumë mirë së bashku si hera e parë. Hera e parë, por jo e fundit me të”, u shpreh Rita për Kygon.
Rita Ora qëndroi në Kosovë së fundmi për një fushatë të UNICEF-it.