Rita Ora kameriere: Mos harroni të më lini bakshish

Këngëtarja Rita Ora publikoi disa ditë më parë hitin ‘Only want you’. Këngëtarja shfaqet në klip e veshur si kameriere.
Rita vendoi të ndajë me fansat disa imazhe nga kënga për ta promovuar atë.
“Porosini! Video ‘Only want you’ është gati. Mos harroni ti lini bakshish kamarieres suaj,”-shkroi këngëtarja.
Kënga u publikua më 6 mars dhe ka siguruar 3 milionë klikime në YouTube.