Rita dhe Dua i shkruajnë Era Istrefit për performancën

Era Istrefi, këngëtarja nga Kosova bëri historinë në Kampionatin Botëror të Futbollit “Rusi 2018”.

Që pas performancës së djeshme, Era po vazhdon të marrë komente nga më të ndryshmet në rrjete sociale dhe jo vetëm.

Ishte Dua Lipa, ajo e para që i shkroi Erës, ndërsa pas saj vjen edhe komenti i Rita Orës.