Header

Rikthimi i ‘Mbretëreshës së Popit’, Madonna jep lajmin e mirë

Madonna ka zbuluar se është rikthyer në prova për turneun e saj “Celebrations Tour”, vetëm dy muaj pasi u dërgua me urgjencë në kujdesin intensiv sepse u gjet pa ndjenja.

Mbretëresha e Pop-it është detyruar të shtyjë turneun e saj botëror pas një shtrimi shqetësues dhe të papritur. Ajo kaloi të paktën një natë atje pasi pësoi një “infeksion të rëndë bakterial”.

Pasi doli nga spitali, ajo pushoi në shtëpinë e saj në Nju Jork, ku kujdeseshin fëmijët e saj.

Së fundmi, Madonna zbuloi se është kthyer në punë, duke ndarë foton e saj me fansat e saj dhe ka shkruar se është gëzuar me lajmin se biletat për koncertin në Los Angeles janë shitur në masë të madhe.

“Lajm i madh! Po i rikthehem provave”, ka thënë mbretëresha e popit.

You may also like ...