Rikthim i bujshëm në “Game of Thrones”?

Seriali i famshëm i HBO-së, “Game of Thrones” po filmon sezonin e tetë dhe të fundit. Sezoni i kaluar shënoi rikthimin e disa personazheve që kishin munguar prej kohësh si Gendry (Joe Dempsie) dhe Benjen Stark (Joseph Mawle, dhe mesa duket një personazh i sezonit të parë mund të rikthehet në serial. Jason Momoa, që luajti Khal Drogo, lideri Dothraki dhe bashkëshorti i Danenerys Targaryen (Emilia Clarke), postoi një foto në rrjetin social “Instagram” nga Belfasti, përkrahë yllit aktual të “Game of Thrones” Kristofer Hivju, duke shtuar pikëpyetjet e një rikthimi të mundshëm të Khal Drogo në sezonin final.